face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek

Podnikatelská Fakulta VUT v Brně 24.8. - 1.9.2013

Dříve pod názvem Trade Fair Chess Festival
Plachta-JPG-pro-web.jpg

ČEZ FIDE OPEN - Stav přihlášených hráčů / Status of registered players

Aktualizace na Chess Results bude prováděna po Pardubicích až v srpnu.
Sledujte seznam přihlášených na tomto webu. Tady vkládáme prakticky každý den.
berta
1- Kredl Karel.........................Moravská Slavia Brno
2. Kratochvíl Karel...................Lokomotiva Brno
3. Svíženský Luboš.................Sokol Praha - Kobylisy.
4. Kratochvíl Milan...................Lokomotiva Brno
5. Dumková Daniela.................Sokol Zastávka
6. Eichler Břetislav...................Lokomotiva Brno
7. FM Zwardoň Vojtěch............Beskydská šachová škola - MUNI Brno
8. Sremaňak Slavomír..............Lokomotiva Brno - MUNI Brno
9. Věžník Michael....................Duras Brno
10.Šaršon Otakar....................Lokomotiva Brno
11. IM Kireev Aleksei...............RUS
12. Věchet Stanislav................Moravská Slavia Brno
13. Zavacký Peter....................Lokomotiva Brno - MUNI Brno
14. Dvořák Adam.....................Lokomotiva Brno
15. IM Lanč Alois.....................SVK Slovan Bratislava
16. FM Kratochvíl Josef............Caissa Třebíč - VUT v Brně
17. GM Polák Tomáš...............Duras BVK Brno
18. GM Bernášek Jan................Rapid Pardubice - MUNI Brno
19. Hradský Aleš.....................SK Prostějov
20. Hájek Oskar.......................Lokomotiva Brno
21. GM Velička Petr.................Geofin Ostrava
22. KM Mészáros Luděk...........Sokol Tábor
23. Muller Marcin......................PL Jelenia Gora
24. Blahynka Martin..................Duras BVK Brno
25. WGM Kulovaná Eva.............Caissa Třebíč - VUT v Brně
26. IM Ponížil Cyril.......... .........Beskydská šachová škola - VUT v Brně
27. Pokorný Petr.......................Sk Era Postovni Sporitelna
28. Žitný Petr............................Lokomotiva Brno
29. WFM Svobodová Michaela....Lokomotiva Brno
30. Svoboda Filip.......................Lokomotiva Brno
31. IM Bureš Jaroslav.................Agentura 64 Grygov - VUT v Brně
32. Roubalík Jakub.....................ŠK Zlín - MUNI Brno
33. Šenkýř Martin......................ŠK Zlín
34. Glacner Karel......................Bystrc Oilers
35. Staněk Stanislav..................Moravská Slávia Brno
36. Effenberger Adam................Lokomotiva Brno - VUT v Brně
37. Gajdoš Daniel......................Jevíčko
38. Uhmann Jan ml....................Lokomotiva Brno
39. Zeman Arnošt......................Orel Ořechov
40. Lisík Miroslav........................Lokomotiva Brno - VUT v Brně
41. IM Kantorík Marian................Caissa Třebíč
42. Kopeček Ivan........................Moravská Slávia Brno
43. FM Spodný Josef..................ŠK 64 Brno
44. Prokop Jiří.............................Moravská Slávia Brno
45. Martišek Karel.......................Lokomotiva Brno
46. Majer Jiří st...........................ŠK KME-DDM Kuřim
47. Sládek Vladislav....................ŠK KME-DDM Kuřim
48. Petruška Miroslav..................Lokomotiva Brno
49. WFM Miturová Magdaléna.....Beskydská šachová škola - VŠE Praha
50. Richterová Nataša.................Lokomotiva Brno
51. Kocí Tereza...........................Lokomotiva Brno
52. Musil Jiří................................Lokomotiva Brno
53. Číp Dalibor.............................Orel Ořechov
54. KM Stehlík Jiří........................Sokol Kolín
55. Střelec Ladislav......................ŠK 64 Brno
56. Kandalec Štefan.....................Lokomotiva Brno
57. GM Lechtýnský Jiří.................QCC České Budějovice.
58. IM Chytilek Roman.................TŽ Třinec
59- Hošek Martin..........................Lokomotiva Brno - VUT v Brně
60. Juriga Tomáš..........................Lokomotiva Brno
61. Síkora Lukáš..........................Lokomotiva Brno
62. Kuchynka Luboš....................ŠK HPM TEC Hustopeče
63. FM Kuchynka Lukáš...............Tatran Litovel - MUNI Brno
64. Doškař Miloslav.......................Lokomotiva Brno
65. Chanda von Keyserlingk...........GER - SV Lokomotive Dresden
66. Zpěváková Jana.......................ŠK Staré Město - VUT v Brně
67. M Svoboda Václav...................Tatran Litovel - ČVUT Praha
68. Paulík Martin...........................Lokomotiva Brno - MUNI Brno
69. Škoda Martin...........................Gambit Jihlava - VUT v Brně
70. KM Pekař Václav.....................TJ Jiskra Litomyšl - MUNI Brno
71. Martirosyan Ara.......................SK Duras BVK
72. IM Dambrauskas Virgilius.........LTU (Vilnius)
73. Lička Vlastimil.........................Lokomotiva Brno
74. Fiala Václav.............................Jezdci Jundrov - VUT v Brně
75. Dirgas Josef............................ŠK Tetčice
76. Blažek Pavel...........................ŠK 64 Brno
77. Pelikán Jaromír...................... .Lokomotiva Brno
78. FM Šklíba Martin.....................Lokomotiva Brno
79. Kubát Pavel............................Orel Ořechov
80. Lakatoš Tomáš........................ŠK 64 Brno - MUNI Brno
81. Richterová Julie........................Sokol Zastávka
82. Sojka Oldřich...........................ŠK Střelice
83. Urbanec Vladimír......................ŠK Střelice
84. Kučera Petr.............................Bystrc Oilers
85. Veselý Jaromír.........................Lokomotiva Brno
86. FM Karlík Vladimír...................ŠK Slavia Kroměříž
87. Čižinský Petr...........................2222 ŠK Polabiny
88. KM Navrátil Jiří.........................TJ ŠK DUE POP Uničov
89. Navrátilová Alena......................TJ ŠK DUE POP Uničov
90. Hrdlička Vladan........................ŠK Střelice - MUNI Brno
91. Zikán Karel...............................Lokomotiva Brno
92. Kalod Michal............................Lokomotiva Brno
93. Kosina Vladimír........................Lokomotiva Brno
94. Zeman Radek...........................Duras Brno - 10.8.
95. Zuziak Petr...............................Duras Brno - 10.8.
96. Dobeš Vojtěch..........................Staré Město - 11.8.
97. Pánis Radim.............................Veža Cč. B. Bystrica - 12.8.
98. Točev Dosi................................Lokomotiva Brno - 12.8.
99. Kaplan Milan............................Orel Ořechov - 15.8 - 21:28
1oo. Hlavinka Zdeněk......................Vinohrady Brno
1o1. Messerschmidt Stanislav..........Orel Ořechov
1o2. Nehyba Martin.........................Sokol Skalička
1o3. Novák Vítězslav.......................Vinohrady Brno
1o4. Beneš Miroslav........................SK Zlín
.
.
.
.
.
.
.
.

Šachy hraju

Profesionálně (6 | 12%)
Amatérsky občas (12 | 24%)
Velmi sporadicky (4 | 8%)
Zde nám napište a brzy se ozveme
loko2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one